Kırık Burun Ameliyatı

19 Mart 2018 by admin0

Burun oldukça hassas kemik ve kıkırdak yapısına sahip olan ve ne yazık ki çok kolay ve hızlı bir şekilde hasar alabilen bir organımızdır. Özellikle de kırılmaya çok fazla meyilli olan burun yapısı ancak ve ancak kırık burun ameliyatı sonucunda eski haline dönebilir. Kırılmış bir burun yapısı hem kalıcı olarak bozulur hem de operasyon sonucunda düzelme ihtimali nettir. Bu nedenle sizler de burun estetiği ameliyatı olmaktan korkmayın ve dilediğiniz gibi burun estetiği olmaya gönüllü olun. Özellikle de burnunuzda kırık ve benzeri hasarlı durumlar meydana geldiyse, mutlaka uzman doktorlar ile görüşme sağlamalı ve estetik operasyonu geçirmelisiniz. Burun ameliyatı olmak oldukça kolaydır ve neticeleri de her zaman görülmeye değer olmaya devam eder. Burun ameliyatları yalnızca kırık sonucunda değil yalnızca estetik açısından dahi yaptırılabilir.

Kırık Burun Ameliyatı Nasıl Geçer?

Kırık burun ameliyatı, burnun ciddi bir hasar alması ve kırılması sonucunda yapılan bir işlemdir. Her zaman ufak bir operasyon olarak ele alınır ve kolaylıkla yapılır. Özellikle de alanında uzman hale gelmiş olan doktorlar sayesinde bu çok kolay uygulanan bir işlemdir. Kırılan burun kemiği onarılır ve dolgu malzemeleri kullanılarak burun eski halinden çok daha güzel bir hale getirilir. Ve tamamen ihtiyaç ve amaç doğrultusunda bir burun yapılmış olur. Kırılan burun acısı da bir hayli şiddetli olur ve kısa sürede operasyona alınması gerekebilir.

  • Kırılan burun yapısı kalıcı bir biçimde bozulabilir ve ciddi bir ameliyat gerektirebilir.
  • Kırılan burun yapısı uzun süre kalıcı bir acıya da sebep olabilir.
  • Kırık burun yapısını düzeltmek ve acısından kurtulmak için mutlaka bir estetik operasyon geçirilmesi gerekiyor.
  • Güzel görünüme sahip olmak ve burnunuzun sağlığına kavuşmasını istediğiniz zaman bizi tercih edebilirsiniz.

Kırık Burun Ameliyatı Sonrası Neler Yaşanıyor?

Ele aldığımız ve uzman ellerle birlikte yaptığımız kırık burun ameliyatı her zaman olumlu bir şekilde sonuçlanıyor. Buna dikkat ederek ve amacımızı da öncelikli olarak hastalarımızın memnuniyetinden yana kullanarak operasyonlarımızı geçirmeye devam ediyoruz. Her zaman her yerden ulaşılabilir olmamız ve tüm hastalarımızı memnun etmemiz sonucunda en çok tercih edilen firmalardan biri olmaya da hızla devam ediyoruz. Alanımızda gelişmeye ve kapasitemizi de büyütmeye devam ediyoruz. Hız kesmeden ve ara vermeden en güzel estetik operasyonlarımız ile sizlerle olmaya devam ediyoruz.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Kırık burun ameliyatı işlemlerimizi uyguladıktan sonra, dikkat edilmesi gereken hususlar sonucunda hastalarımızı bilgilendirmeye devam ediyoruz. Operasyon öncesinde ve sırasında olduğumuz kadar, operasyon sonrasında da hastalarımızla birlikte olmaya devam ediyoruz. Her zaman destek sağlamaya ve uyarmalarımıza da devam ediyoruz. Kırık bir buruna estetik operasyonu yaptıktan sonra mutlaka devamlı olarak sudan uzak tutulması gerektiği konusunda hastalarımızı uyarmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda sık sık kontrollerini yapıyoruz. İyileşme sürecinde gerekli olan tüm pansumanları da zamanında yapmaya devam ediyoruz. Böylece daha iyi ve çok daha hızlı bir şekilde gelişen bir iyileşme sürecine sahip oluyoruz. Sizler de bu alanda bizlere güvenebilir ve burun ameliyatı olmak için daha fazla vakit kaybetmemelisiniz.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *