Burun Küçültme Ameliyatı

1 Mart 2018 by admin0

Burnu büyük olan bireyler genellikle burunlarının çok daha küçük olmasını ve güzel görünmesini isterler. Burun büyüklüğü, hem kişiye rahatsızlık verir hem de kişinin çevresinde yer alan bireyleri rahatsız edebilir. Bu durumu düşünen bireyler, derhal uzman bir estetik cerrahına başvuru yaparak burun estetiği olmak isterler. Bunun için burun küçültme ameliyatı olmaya hazır olurlar. Burun küçültmek için yapılan operasyonlar bir hayli kolaydır ve hastaya uygun olan anestezi ile işlemler yapılır. Burun çok büyükse, ucunda yamukluk ya da bozukluk mevcutsa, kişiyi rahatsız ediyorsa ve kişi daha doğal ve güzel görünümlü bir burun yapısına sahip olmak istiyorsa, elbette estetik işlemler sonucunda bu istek ve arzusuna ulaşım sağlayabilir. Burun yapısında her hangi bir işlem yapılmadan önce mutlaka hastanın yüz hatlarına uyumlu olup olmadığına dair çizimler gösterilir ve karar verilir. Tamamen hastayla birlikte ilişki ve iletişim ile bu süreç yürütülür.

Burun Küçültme Ameliyatı Neden Yapılır?

Burun küçültme ameliyatı genellikle burnu büyük olan kişilere uygulanan bir işlemdir. Burun yapısı doğuştan büyük olabilir ya da sonradan kazanılan bir hasar sonucunda burun ucunda ya da deliklerinde büyümeler ve kalkmalar meydana gelebilir. Bu durumu düzeltmek için mutlaka bir estetik cerrahi uygulaması şart olabilir. Doğal yollarla bir yere kadar iyileşen burun yapısı kalıcı olarak bozuk kalmaya devam edebilir. Bu nedenle küçük burunlu olmak her zaman daha güzel ve daha doğaldır.

  • Burnu gereğinden fazla büyük olan kişilere uygulanır.
  • Burnunda büyüklükten ötürü rahatsızlık olan kişilere uygulanır.
  • Burun yapısında ya da ucunda yukarıya doğru eğiklik olan ya yamukluk olan kişilere küçültme işlemleri uygulanabilir.
  • Hem ameliyatla hem de ameliyatsız işlemlerle bu küçültme operasyonu gerçekleştirilebilir.

Burun Küçültme Ameliyatı Nasıl Yapılıyor?

Hastalarımız bize başvurduğu andan itibaren derhal bu duruma uzman ekiplerimiz çözüm yolları aramaktadır. Oldukça fazla önem taşıyan ve hastalarımızın memnuniyeti oranında değişen, gelişen ve yenilenen işlemlerimizle çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Üstelik tamamen doğal bir görünüm verebilmek ve hastalarımızın estetik görünümüne katkı sağlayabilmek aynı zamanda sağlıklı bir burun yapısına sahip olmalarına imkân sunmak adına canla ve başla bu hizmeti vermeye devam ediyoruz. Özellikle de çok fazla başvurulan alanlarımızdan biri olan burun küçültme operasyonlarımız da hızla ve başarılı sonuçlar ile elde edilmeye devam ediyor. Sizler de bu alanda bizlere her zaman güvenebilir ve burunlarınızı emanet edebilirsiniz.

Burun Küçültme Ameliyatı İle Doğal Buruna Sahip Olun

Doğal bir görünüme sahip olan bir burnunuz olsun istemez misiniz? Burun küçültme ameliyatı sayesinde bizlerden bu tedavi ve operasyonları alabilir ve her zaman çok daha sağlıklı ve doğal görünümlü olan bir burunla yaşamaya devam edebilirsiniz. Her zaman hastalarımızın yanında olmaya, onlara destek olmaya ve daima onların istediği şekillerde ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmaya özen gösteriyoruz. Gerek burun küçültme ameliyatı, gerek kaldırma ameliyatı gerekse burun ucu operasyonları ile daima güzellikten ve doğallıktan yana hizmet vermeye devam ediyoruz. Üstelik tüm bu süreçler içerisinde hastalarımız ile ortaklaşa kararlar alarak işimizi severek yapmaya devam ediyoruz.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *