Burun Kaldırma Ameliyatı

23 Şubat 2018 by admin0

Geçmişten günümüze en çok başvuru yapılan alanlardan birisi de elbette estetik cerrahi bölümleridir. Son derece yoğun bir talebe maruz bırakılan estetik cerrahileri sayesinde, yapılmayan estetik ameliyatlar kalmıyor. En çok tercih edilen ve en çok başvuru yapılan alanlardan birisi de elbette burun estetiğidir. Burun kaldırma ameliyatı da bunlardan en çok başvuru yapılan kısımlardan birisidir. Burnunuzda meydana gelen bir takım sorunlar olabilir. Bu sorunlar gerek doğuştan kazanılan gerekse sonradan kazanılan bir hasar sonucunda meydana gelen bir sorun olabilir. Özellikle de çok küçük burun yapısına sahip olan ve aşağıya doğru bakan bir burun yapısına sahip olan bireyler, yaş ayrımı yapmaksızın ve özellikle de cinsiyet ayrımı yapmaksızın burun ameliyatı olmak isterler ve olmak için başvuruda bulunurlar.

Burun Kaldırma Ameliyatı Neden Yapılır?

Estetik cerrahiye en çok başvuru yapılan alanlardan birisi de elbette burun kaldırma ameliyatı olarak biliniyor. Peki nedir bu ameliyat? Neden yapılır? Yapılması için aranan şartlar nelerdir? Gibi pek çok soruya da cevap aranıyor. Burun kaldırmak isteyen ve bu şekilde bir estetik ameliyat olmak isteyen bireyler için aranan bazı özellikler ve koşulan bazı şartlar mevcuttur. Burun kaldırtmak elbette oldukça kolay bir iş gibi görünür ancak tam olarak bir sanat eseri gibi ele alınır ve gerçekleştirilir. Burnunu kaldırtmak isteyen bireyler, bazen burunlarını beğenmediklerinden dolayı bazen de burunlarının eğikliğinden dolayı meydana gelen hastalık ve rahatsızlıklardan ötürü burun ameliyatı olmak isterler.

  • Burun yapısını yukarıya doğru kaldırmak için, en önemli şartlardan birincisi, burun ucunun eğik olmasıdır.
  • Burun yapısı çok küçükse ya da burun yapısı çok büyükse, burnu kaldırmak için birden fazla işlem uygulanması gerekebilir.
  • Burun kaldırılmadan önce mutlaka hastaya, üç boyutlu resimler ve çizimler sunulur ve gerekli olan tüm bilgiler de verilir.

Burun Kaldırma Ameliyatı İle Burnunuz Doğal görünüme Sahip Olsun

Burun kaldırma ameliyatı ile sizlere de çok doğal bir burun yapısını kazandırabiliriz. Alanında uzman ve sürekli olarak gelişim ve yenilikler elde etmekte olan doktorlarımız sayesinde, istediğiniz gibi bir burun yapısını sizlere sunmaya hazırız. Sürekli olarak gelişmeye devam ederek ve her daim daha iyisini elde etmeye özen göstererek, tam olarak hastalarımızın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu alanda bizlere güvenebilir ve başvuru yaparak en güzel burun sahiplerinden biri de siz olabilirsiniz.

Burun Kaldırma Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci

Tüm ameliyatlarımız gibi burun kaldırma ameliyatı sonuçlarında da, gerek iyileşme süreci hakkında gerekse hastalarımızın nelere dikkat etmesi gerektiği hususunda gerekli olan tüm bilgileri vermeye devam ediyoruz. Hem ameliyat öncesinde hem operasyon sonrasında hem de iyileşme süreci boyunca hastalarımızın yanında olmaya ve destek olmaya devam ediyoruz. Operasyonlarımızı yaptıktan sonra hastalarımız için gerekli olan tüm tedbirleri ve uygulamaları da alıyoruz. Tüm süreç boyunca hastalarımıza destek olmaya da devam ediyoruz. Böylelikle tam olarak hastalarımızın istek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak hizmet sunuyor ve böylece %100 memnuniyet sağlamaya ve en güzel burunları sizlere kazandırmaya da devam ediyoruz. Sağlıklı ve güzel görünümler için bizleri seçin.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *