Burun Düzeltme Ameliyatı Nedir?

5 Şubat 2018 by admin0

Doğuştan gelen bir burun sorunuyla ya da sonradan kazanılan bir hasar sonucunda oluşan burun sorunuyla başa çıkmak zor olabilir. Burun, en önemli organlarımızdan birisidir ve olabildiğince sağlıklı kalması her zaman çok önem taşıyor. Bu nedenle burnunuza sağlıkla bakmalı ve her zaman dikkatli olarak kullanmalısınız. Burun kemiği oldukça hassas bir kemiktir ve kakırdaklı bir yapıdan oluşur. Bu nedenle en ufak bir hasar aldığında dahi çok ağrı ve sızı oluşabilir. Hafif şiddetli bir hasar aldığında ise sonuç kırıkla ve hüsranla kendini gösterebilir. Bu nedenle burun ve çevresine her zaman dikkat etmek ve gerektiği gibi davranmak önem taşıyor. Sizler de doğuşta kazandığınız bir problem sonucunda ya da sonradan kazandığınız bir problem sonucunda burnunuzdan hoşlanmıyor olabilirsiniz. O halde burun düzeltme ameliyatı ile burnunuzu düzeltebiliriz.

Burun Düzeltme Ameliyatı Nedir ve Nasıl Yapılır?

Burun düzeltme ameliyatı, burunda meydana gelen hasarı ortadan kaldırmak ve olabildiğince doğal bir burun görünümü oluşturmaktır. Burun kemiğinde meydana gelen kırıklık, uzun burun ucu, eğik burun, kalkık burun gibi pek çok burun sorunu olabilir. Tüm bu sorunları burun düzeltme ameliyatı ile düzeltebiliriz. Oldukça kısa süren ve çok çabuk bir iyileşme sürecine sahip olan burun ameliyatlarını alanında uzman doktorlarımız ile yapmaya devam ediyoruz. Burunda meydana gelen sorunları ameliyat ile ortadan kaldırıyoruz. Bir kurum olarak, burunlara yepyeni doğal görünümler kazandırmaya devam ediyoruz.

  • Burun kırıldığı zaman derhal ameliyat edebiliriz.
  • Burnunu sevmeyen ya da beğenmeyen bireylere, burun örnekleri gösterebiliriz.
  • Hastamızın istediği burun şeklini çizerek ve üç boyutlu bir biçimde göstererek işlemlere başlamaya özen gösteririz.
  • İyileşme sürecinde her zaman hastamızın yanında olmaya devam ederiz.

Burun Düzeltme Ameliyatı Uzun Sürer Mi?

Burun düzeltme ameliyatı, estetik ameliyatlar içerisinde en kolay şekilde yapılan ve en kısa süre içerisinde yapılan işlemlere sahiptir. Burun ameliyatı yaparken birden fazla uzmanla birlikte çalışıyoruz. Bu nedenle çok daha kısa süre içerisinde operasyonlarımızı tamamlıyor ve her zaman iyileşme sürecinde de hastamızı kontrol etmeye devam ediyoruz. Buruna dair bir operasyon geliştirdikten sonra, hastalarımızı elbette tüm konular hakkında bilgilendiriyor ve buna göre davranması hususunda uyarıyoruz. Gerek duş alma gerekse sargı bezini ve pansuman durumunu ele alma gibi konularda, yeterli ve detaylı bilgileri verdiğimize inanıyoruz. Sık sık kontrollerini ihmal etmeden yaptırmaları gerektiği hususunda da yine uyarılarımıza ve tavsiyelerimize devam ediyoruz. Aynı zamanda burun ameliyatı olmak isteyen bireyler, korktuğunda ya da çekingen olduğunda, gerekli sunumları yaparak çekingenliklerini atmayı sağlıyoruz.

Güzel Bir Buruna Sahip Olmak İçin Geç Kalmayın

Eğer sizler de güzel bir buruna sahip olmak, doğal ve minik görünümlü, aynı zamanda tam olarak yüz hatlarınıza uygun bir burun yapısına sahip olmak istiyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Alanında uzman estetik cerrahlarımız sayesinde en güzel burunlar sizin olabilir. Güzellikten önce ise elbette çok sağlıklı bir buruna sahip olabilirsiniz. İşimizi severek ve güvenerek yapmaya devam ediyoruz. Sizler de bu alanda bizlere güvenebilir ve burunlarınızı emin ellere gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Sağlıcakla kalın.

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *