Burun Ameliyatı Gerektiren Durumlar Nelerdir?

28 Ocak 2018 by admin0

Estetik cerrahi alanında en çok tercih edilen ve en fazla yaptırılmak istenen ameliyatlardan birisi de elbette burun ameliyatı olarak biliniyor. Burun yapısında meydana gelen bozuklukları düzeltmek, burun kaldırmak, burun küçültmek, burun kemerini düzeltmek, kırılan burun kemiğini onarmak ve düzeltmek gibi pek çok çeşitli ameliyat ve operasyon bulunuyor. Doğuştan gelen her hangi bir sağlık sorunundan ötürü ya da sonradan kazanılan her hangi bir kötü kazanımdan dolayı, burun yapısı kolaylıkla hasar alabilir ve kalıcı bir şekilde bozuk olmaya devam edebilir. Bu durumda, rahatsızlık boyutunda ve süresince, uzman bir estetik cerrahisine başvurmak ve elbette burun için ameliyat olmak gereklidir. Burun yapısında kalıcı bir düzelme istediğinizde, elbette yapmanız gereken tek şey uzman bir elden operasyon olmanızdır.

Burun Ameliyatı Olmak Zor Mudur?

Burun ameliyatı olmak belli bir süreç gerektiren kolay bir iştir. Yapılışı oldukça kolay olan ve özellikle de uzman ellerden yapıldığında son derece güzel bir buruna sahip olmanızı sağlayan bir süreçtir. Burunda yapılan operasyonlar her zaman amacı doğrultusunda yapılır ve sonuca ulaşılır. Burundan ameliyat olmak isteyen bireylerin tamamen istek ve ihtiyaçları doğrultusunda burunlar yapıma hazır hale getirilir. Operasyonlar gerek anestezi altında gerekse sadece bölgesel anestezi altında yapılabilir. Bu tamamen hastanın durum ve isteğine göre şekillenebilir.

  • Burundan ameliyat olmak için mutlaka bir hasar almış olmak gerekmez.
  • Burunda doğuştan kazanılan bir sorun olabilir ve operasyonla düzeltilebilir.
  • Burunda sonradan kazanılan bir hasar yer alabilir ve operasyonlar düzeltilebilir.
  • Burun kaldırma, burun küçültme, burun kemerini düzeltme gibi çeşitli işlemler yer alabilir.

Burun Ameliyatı Sonrası Neler Yaşanır?

Burun ameliyatı olduktan sonra, dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında ve yapılması gereken durumlar hakkında hastalarımızı bilgilendiriyoruz. Hem operasyonlar öncesinde hem operasyonlar sırasında hem de operasyonlarımız sonrasında hastalarımızın yanında olmaya ve onlara her türlü desteği sunmaya devam ediyoruz. Burun operasyonu geçirmek isteyen hastalarımız genellikle bu konuda çekingen davranıp, korkulu yaklaşabilirler. Neticeden tam olarak emin olamayabilirler. Ancak biz her zaman gerek bilgilerimizle gerekse sunduğumuz destek sayesinde her zaman hastalarımızın yanında olmaya devam ediyoruz ve tamamen onların istek ve ihtiyaçlarına dair burun operasyonlarımızı gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Sizler de bu alanda bizlere güvenebilir ve daima gönül rahatlığıyla tüm estetik konularda bizlere başvuru yapabilirsiniz.

Burun Ameliyatı Olmak Nasıl Bir Duygudur?

Burunlarını beğenmeyen ya da her hangi bir hasardan dolayı burun ameliyatı olmak isteyen hastalarımız her zaman, operasyon sonrasında kendilerini çok daha mutlu, enerjik ve huzurlu hissediyorlar. Yeni burunlarına kavuşmuş olmanın verdiği mutlulukla bizler de mutluluk duyan taraflardan biri haline geliyor. Tüm burun yapılarına daire operasyon gerçekleştirebiliyor ve her zaman hastalarımızı memnun etmeye devam ediyoruz. Burun yapısında meydana gelen tüm durumları düzeltebiliyoruz. Aynı zamanda yaptığımız kaliteli operasyonlar sonucunda, iyileşme sürecinde de hastalarımızın yanında olmaya ve onlara destek vermeye devam ediyoruz. İki haftalık bir iyileşme süreci sonucunda, hastalarımız artık burunlarını rahatlıkla ve en doğal, en güzel ve en estetiksel haliyle kullanmaya başlayarak, sağlıkla kullanmaya devam ediyorlar.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *